Disponibilitate:Stoc epuizat
Producător: Corsair
Cod produs: CSSD-F4000GBMP700MCR

Retur
20 de zile

Deschidere
colet
3.109,90 Lei
In 24 rate lunare vezi detalii
De la 186.07 Lei
Cumpara in rate fara dobanda

Descriere

SSD Corsair MP700 MICRO 4TB PCIe 5.0 x4 NVMe 2.0 M.2 2242, 3D TLC NAND este un upgrade premium pentru sisteme moderne care cer transferuri ultra-rapide și timpi de încărcare minimizați.

Cu viteze de până la 10000 MB/s la citire și 8500 MB/s la scriere, acest SSD este ideal pentru gaming, creație de conținut și aplicații intensive, beneficiind și de Microsoft DirectStorage pentru experiențe mai fluide în titlurile compatibile.

  • Format compact M.2 2242 (22 x 42 mm) – potrivit pentru dispozitive și sisteme cu spațiu limitat.
  • Fiabilitate și protecție: S.M.A.R.T. pentru monitorizarea stării și DEVSLP pentru consum redus în standby.
  • Rezistență: șoc până la 1500 G și operare între 0°C și +65°C.
  • Garanție 5 ani pentru utilizare pe termen lung.

Specificaţii

Viteze de lucru
Viteza de citire 10000 MB/s
Viteza scriere 8500 MB/s
Specificatii generale
Garantie 5 ani
Capacitate 4TB
Format M.2 2242
Interfata PCIe 5.0 x4 NVMe 2.0
Tip memorie 3D TLC NAND
Dimensiuni 22 x 42 mm
Caracteristici
Lungime slot M.2 2242
Rezistenta la soc 1500 G
Temperatura de functionare 0°C to +65°C
Tehnologii Microsoft DirectStorage
S.M.A.R.T.
DEVSLP
Smart PC își dedică eforturile pentru a menține exactitatea informațiilor de pe această pagină. Cu toate acestea, este posibil să apară inadvertențe: imaginile sunt cu titlu informativ și pot include accesorii care nu sunt parte din pachetele standard, iar unele specificații pot fi modificate de producător fără notificare prealabilă sau pot conține erori de operare.

Opinii (0)

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
Captcha
Etichete: new